הומיאופתיה מודרנית וכניסה להריון

הומיאופתיה מודרנית וכניסה להריון

כחלק מהרפואה הטבעית, ההומיאופתיה המודרנית, הקרויה גם "הומוטוקסיקולוגיה", זמינה היום יותר מתמיד. הומאופתיה יכולה לסייע לנו בתהליך הכניסה להריון ולתמוך בתהליכים שמבוצעים באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית. קראי כאן אודות טיפול הומאופתי וכניסה להריון.

אנחנו חיים ב"סיר לחץ"- רצים כל היום אחרי עצמנו ולעיתים קרובות לא עוצרים לנוח לרגע. הסטרס והמתח המצטברים עלולים לגרום לכל מיני מחלות כרוניות ולהפרעות, הקושי להיכנס להריון הוא אחד מהם!
חוסר פריון יכול לנבוע מסיבות שונות: ביולוגיות, פיזיות, נפשיות ולעיתים הסיבה לא ידועה ולרפואה הקונבנציונאלית אין פתרונות וממצאים. אחת הסיבות לבעיות פוריות יכולה להיות לחץ ומתח בחי היום-יום והצטברות של רעלנים בגוף עקב תזונה לא נכונה וחוסר מנוחה.
בנוסף, אנחנו סופגים רעלנים במשך כל היום ללא אפשרות להתחמק מהם, כגון זיהום אוויר וקרינה מהטלפון הנייד שלנו וממכשירים אחרים בסביבתנו. כאן נכנסת לתמונה הרפואה המשלימה. יש דברים שלא ניתנים לשינוי ולשליטה שלנו, אך ביכולתנו לעשות ניקוי פנימי לגוף ולנפש ובכך להוריד את רמת הזיהום והלחץ.

רפואה טבעית- גוף, נפש, רוח ומה שביניהם

המטרה בהומיאופתיה המודרנית היא לנקות את הגוף מהרעלים שהצטברו בו ולהחזיר אותו לאיזון.
הומיאופתיה מודרנית הינה גישה הוליסטית, הרואה את האדם כמכלול שלם של גוף, נפש ורוח, אשר אינה מטפלת באיבר ספציפי או בסימפטום מסוים. לפי עיקרון זה, כאשר ישנה חסימה או בעיה במקום מסוים בגוף, צריך למצוא את השורש לבעיה ולא לטפל רק בסימפטום.

ההומיאופתיה המודרנית התפתחה מההומאיפותיה הקלאסית אשר גילה ופיתח ד"ר סמואל הנמן לפני 200 שנים.
ד"ר הנמן גילה כי חומרים מסוימים הגורמים לתגובה פיזית אצל אדם בריא ירפאו את אותם הסימפטומים אצל אדם החולה בהם, כאשר ניתנים לו החומרים במינון נמוך ומדולל.
מכאן נבע העיקרון הבסיסי עליו נשענת ההומיאופתיה הקלאסית: "דומה לדומה יירפא". הרכיבים בפורמולות הינם טבעיים ומקורם בצמחים ובמינרלים.
בתחילת המאה ה- 20 פיתח ד"ר רקווג, רופא ומדען גרמני, את ההומיאופתיה המודרנית.
השיטה נשענת על ההומאופתיה הקלאסית והיא משלבת מספר פורמולות קבועות, שפועלות על מספר מערכות שונות בגוף האדם וכך עוזרות לו להתגבר על הבעיה.

הומיאופתיה מודרנית וכניסה להריון

ההומיאופתיה המודרנית, הקרויה גם הומוטוקסיקולוגיה, עובדת באופן ספציפי על גורמים פיזיים בגוף האדם.
ישנן תרופות הומיאופתיות בעזרתן ניתן לטפל בהפרעות בביוץ, בעיות בהשתרשות ברחם ובעיות בזרע אצל הגבר, ועל ידי כך היא מביאה לשיפור משמעותי במערכת ההורמונאלית, איברי הרבייה ואיכות הזרע והביצית.
בנוסף ההומאפותיה מתייחסת גם למצב הנפשי של המטופל וגם לחיי היום-יום שלו ולתהליכים אשר הוא עובר. אי לכך, בעת טיפול הומאופתי במטופלת אשר מעוניינת להיכנס להריון, המטפל יבחן את המצב לעומק ויבדוק היכן מתקיימת חסימה בחייה אשר מונעת ממנה להרות. בעצם, בעת טיפול הומאופתי מודרני, האישה יכולה להרוויח גם איכות חיים לטווח הרחוק, מלבד פתרון לבעיית פוריות.

הומאופתיה כהכנה להריון ובהריון

ההומיאופתיה המודרנית ככלל ותרופות הומאופתיות בפרט, מטפלות במצבים שונים ומגוונים הקשורים לפוריות האישה ולמערכת ההורמונאלית.
שחלות פוליציסטיות – אחת הבעיות השכיחות בקרב נשים הגורמת לאי סדירות במחזור החודשי ועל כן גם בביוץ
מחזור לא סדיר
אנדומטריוזיס- תאי רירית רחם (אנדומטריום) מחוץ לרחם
ייצור נוגדנים נגד הזרע – פה נדרש לעיתים טיפול הומיאופתי לשני בני הזוג
צמיגיות יתר בצוואר הרחם
הידבקויות ברחם או בחצוצרות
הפלות חוזרות

 

ההומיאופתיה המודרנית עשויה לעזור במקרים אלה ולאפשר לאישה להרות הריון תקין וללדת.
על האישה, ולפעמים גם על הגבר, להגיע לטיפול ראשון מקיף בו המטפל יכיר את המצב ואת בני הזוג, ויתאים את התרופות ההומאופתיות באופן אישי. אותה בעיה לאו דווקא מטופלת על ידי אותה פורמולה- הדבר תלוי במצבו הפיזי והנפשי של המטופל, לכן חשוב מאוד להגיע לייעוץ אישי ומקיף אצל מטפל מוסמך.

 

כדי שההריון לא יהפוך לנטל כלכלי הצטרפי עוד היום לביטוח ב-25 ש"ח לחודש. קבלי חזרה עד אלפי שקלים בהריון

שם(*)
נא למלא שם

כתובת המייל שלך
נא למלא דואר אלקטרוני

מספר הטלפון שלך
נא להקליד טלפון

 

גולשות שקראו מאמר זה, התעניינו גם במאמרים הבאים:

 • צמחי מרפא לחיזוק הגוף לקראת ההריון

  צמחי מרפא לחיזוק הגוף לקראת ההריון

  שלושת החודשים הקודמים לכניסה להריון חשובים לאם ולתינוק שבדרך. במאמר זה נתמקד בניקוי הגוף וסילוק רעלים לקראת הכניסה להריון. לפניך מדריך קצר על צמחי מרפא שתומכים בתהליך הניקוי.

  המשיכי לקרוא
 • הפסקת גלולות וכניסה להריון

  הפסקת גלולות וכניסה להריון

  אם את נוטלת גלולות למניעת הריון ואת מתכננת להיכנס להריון בזמן הקרוב, סביר להניח כי מטרידות אותך מחשבות ושאלות רבות וביניהן: תוך כמה זמן ניתן להיכנס להריון לאחר הפסקת גלולות? כמה זמן מומלץ לחכות עד שמנסים? האם הפסקת הגלולות משפיעה על ההריון? מה הן תופעות הלוואי הצפויות לאחר הפסקת הגלולות? מה קורה אם נכנסתי להריון עם גלולות? קראי כאן הכל אודות הפסקת גלולות והריון.

  המשיכי לקרוא
 • תקופת ההמתנה מהביוץ ועד לסוף המחזור (או: ארבעה-עשר יום זה נצח שנמשך שבועיים...)

  תקופת ההמתנה מהביוץ ועד לסוף המחזור (או: ארבעה-עשר יום זה נצח שנמשך שבועיים...)

  "האם אני סוף סוף בהריון?" - תהליך הכניסה להריון עלול לעתים להיות תהליך מתמשך. קיימתם יחסים, ניסיתם לדייק בימים הפוריים, עכשיו נותר רק להמתין. ההמתנה החודשית לבדיקה האם סוף סוף נקלט ההיריון, יכולה להיות פרק זמן רווי בחששות, במחשבות ובדאגות. כיצד תתמודדי?

  המשיכי לקרוא

הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן