מצילים חיים - כמה עולה קורס החייאת תינוקות ועזרה ראשונה?

מצילים חיים - כמה עולה קורס החייאת תינוקות ועזרה ראשונה?

קורס החייאת תינוקות יכול להציל חיים! את החיים של התינוק שלכם או אלו של תינוקות אחרים בסביבתכם. מומלץ לכולם לבצע אותו, אך להורים טריים זה ממש חובה. קראו כאן כדי להבין - היכן מבוצע? על ידי מי? כמה זה עולה?

מה עושים בקורס עזרה ראשונה לתינוקות?

קורס עזרה ראשונה והחייאת תינוקות מומלץ לכל ההורים, החדשים והוותיקים, הורים עם ילד אחד או כאלה עם מספר ילדים. מומלץ לבצע את הקורס עם הולדת התינוק, אך אף פעם לא מאוחר כדי להשתתף בו לראשונה ואף לבצע ריענון עם השנים.
מומלץ לוודא כי הגורמים המטפלים בילדכם ביצעו את ההדרכה ואינם זקוקים לריענון נוסף - המטפלת, הסבתא, הגננת במשפחתון ועוד.
לרוב בקורס מועברים תכנים שעיקרם פעולות להצלת חיי תינוקות, פעוטות ולעיתים אף ילדים קטנים. בנוסף נלמדים דרכי הטיפול במקרה של כוויה, פירכוסים, נפילות ועוד, כלומר קורס עזרה ראשונה לתינוקות ולפעוטות.

מי מעביר קורס החייאת תינוקות?

קורס החייאת תינוקות מועבר בדרך-כלל ע"י פארמדיק מוסמך או אנשי מקצוע מוסמכים בתחום עזרה ראשונה והחייאה. במידה ואתם מזמינים את הקורס באופן פרטי לביתכם, מומלץ לבדוק מיהו המדריך ומהי הכשרתו.

כמה מפגשים בקורס החייאת תינוקות?

לרוב ההדרכה מבוצעת במפגש אחד שנערך בין 3 ל-4 שעות. יש מקומות שמאפשרים לחלק את הקורס לשני מפגשים, אך הפיצול לא מומלץ, שכן בשל אילוצי זמן האופייניים לכולנו, קיים חשש שהמפגש השני לא יתקיים או יידחה, כך שההדרכה לא תושלם.

איפה מתבצעת סדנא להחייאת תינוקות?

הסדנאות מתקיימות באופן מסודר מעת לעת במספר מוקדים ברחבי הארץ:

- במרפאות של קופות החולים
- בתחנות טיפת חלב
- במרכזים של הריון ולידה פרטיים (כגון דיאדה, אמא אדמה ועוד)
- על ידי מד"א, בכל זמן ובכל מקום אליו מזמינים את המדריך

כמה עולה סדנא להחייאת תינוקות?

בקופות החולים המחיר הוא סביב 20 ₪ למשתתף.

במד"א – 120 ₪ ליחיד, 180 ₪ לזוג
במכונים פרטיים המחיר הוא סביב 100 ש"ח ליחיד ו-160 ש"ח לזוג.

 

בהצלחה!

 

מעוניינים לחסוך לילד בתוכנית חיסכון משתלמת? הפקדה חד-פעמית או בתשלומים חודשיים? מלאו את הטופס ללא התחייבות וקבלו הצעה לתשואות יפות בתוכנית חיסכון פיננסי:

שם(*)
נא למלא שם

כתובת המייל שלך
נא למלא דואר אלקטרוני

מספר הטלפון שלך
נא להקליד טלפון

גולשים שקראו מאמר זה התעניינו גם במאמרים הבאים:

 • כמה עולה יועצת שינה?

  כמה עולה יועצת שינה?

  מה שמתחשק לי זה לישון! מתחשק לי לישון לילה רצוף, בלי השכמה בחמש בבוקר, בלי בכי באמצע הלילה, בלי לקום למוצץ... ישנן המון סיבות לפנות ליועצת שינה. קראו כאן מה זה ייעוץ שינה, מה עושה יועצת שינה וכמה זה עולה.

 • חוק ביטוח בריאות ממלכתי - המדריך להורים הטריים

  חוק ביטוח בריאות ממלכתי - המדריך להורים הטריים

  קראי כאן אודות ביטוח בריאות ממלכתי, קופות החולים וחברות הביטוח. מה מקבלים מהמדינה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי בזמן ההריון, הלידה ואחריה. מה משלימות קופות החולים במסגרת התוכניות המשלימות, מהן העלויות השונות ומתי כדאי לרכוש ביטוח בריאות פרטי.

 • פוליסת חיסכון או קרן נאמנות? תוכנית חיסכון לילדים

  פוליסת חיסכון או קרן נאמנות? תוכנית חיסכון לילדים

  אז הבנתם שעל הפיקדון בבנק לא תרוויחו הרבה (אם בכלל). הבנתם שחייבים להיפתח מעט לשוק ההון כדי להרוויח משהו על כספכם. אתם מתלבטים בין פוליסת חיסכון לקרן נאמנות? קראו כאן על ההבדלים בין קרן נאמנות לבין פוליסת חיסכון, יתרונות וחסרונות ומהם דמי הניהול בכל אחד מהמכשירים הפיננסים האלה.

 • כמה עולה קורס עיסוי תינוקות?

  כמה עולה קורס עיסוי תינוקות?

  אימהות רבות משתתפות בקורס עיסוי תינוקות אחרי הלידה. הסיבות להשתתפות בקורס הן רבות וביניהן, מפגש עם אימהות אחרות, להקל על מכאובי התינוק, להתקרב אליו או כל סיבה אחרת. קראי כאן אודות סדנא לעיסוי תינוקות, כמה עולה בקופות החולים ובמסגרות פרטיות אחרות.

 • דיאטה אחרי לידה

  דיאטה אחרי לידה

  אחרי ההתרגשות הרבה וירידת האדרנלין עולות המחשבות – איך אני חוזרת לגזרה הקודמת שלי? מה עושים עם הקילוגרמים המיותרים? קראי כאן אודות דיאטה אחרי לידה הכוללת תזונה נכונה ודיאטה לנשים מניקות.

 

הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן