הריון ולידה

קורס החייאת תינוקות יכול להציל חיים! את החיים של התינוק שלכם או אלו של תינוקות אחרים בסביבתכם. מומלץ לכולם לבצע אותו, אך להורים טריים זה ממש חובה. קראו כאן כדי להבין - היכן מבוצע? על ידי מי? כמה זה עולה?

דולה הינה תומכת לידה אשר מלווה את היולדת ואת בן הזוג בתהליך המרגש. נשים רבות נעזרות בדולה כדי להקל על תהליך הלידה, להיעזר בה מול הגורמים הרפואיים, כדי להעצים את חווית הלידה, לתקן חווית קודמות ועוד מגוון סיבות. קראי כאן - כמה עולה ליווי לידה על ידי דולה?

אימהות רבות משתתפות בקורס עיסוי תינוקות אחרי הלידה. הסיבות להשתתפות בקורס הן רבות וביניהן, מפגש עם אימהות אחרות, להקל על מכאובי התינוק, להתקרב אליו או כל סיבה אחרת. קראי כאן אודות סדנא לעיסוי תינוקות, כמה עולה בקופות החולים ובמסגרות פרטיות אחרות.

לפניך צ'ק ליסט של עשרה דברים לחשוב עליהם בשלב תכנון ההריון, לפני הכניסה להריון. קחי מספר דקות ובדקי האם את יכולה לצאת לדרך בראש שקט:

מה שמתחשק לי זה לישון! מתחשק לי לישון לילה רצוף, בלי השכמה בחמש בבוקר, בלי בכי באמצע הלילה, בלי לקום למוצץ... ישנן המון סיבות לפנות ליועצת שינה. קראו כאן מה זה ייעוץ שינה, מה עושה יועצת שינה וכמה זה עולה.

הקפאת ביציות מתקיימת מסיבות שונות. בשנים האחרונות חלה התקדמות ממשית בטכנולוגיה המאפשרת הקפאת ביציות ושימורן לשימוש עתידי. קראי כאן אודות הקפאת ביציות, אפשרויות ועלויות.

בדיקת מי שפיר הינה בדיקה שעדיין נחשבת כפולשנית וההחלטה לבצע אותה מלווה בהתלבטויות רבות. קראי כאן כמה עולה דיקור מי שפיר? כמה עולה כשמבוצעת באופן פרטי? באיזה מקרים ניתן לבצע את הבדיקה ללא עלות? ומהם ההחזרים עבור בדיקה זו מקופות החולים וחברות הביטוח?

טחורים היא בעיה מוכרת (לצד תלונות שכיחות אחרות במהלך ההריון ואחריו) בקרב הריוניות ונשים אחרי לידה. בנוסף אליהן, כמחצית מהאוכלוסייה הכללית סובלת מתופעה זו, ללא קשר להריון ולידה (צרת רבים במקרה זה אינה חצי נחמה). מה הם הגורמים לטחורים? כיצד ניתן למנוע ואיך מטפלים בטחורים? כל אלה במאמר הבא.

בדיקת הצ'יפ הגנטי היא למעשה בדיקת המשך לבדיקת מי השפיר. בבדיקה זו לוקחים דגימה של תאי עובר לבדיקת תסמונות שונות שאינם נמצאים בבדיקת מי השפיר. קראי כאן אודות ביצועה הבדיקה, עלויות והחזרים.

למען האמת, רק השם ייעוץ שינה מעלה תהיות כשלעצמו. מי צריך ללמוד איך לישון? זה הרי משהו טריוואלי, נולדים עם היכולת הזו. האם הייעוץ הוא לתינוקות או להורים?

עמוד 1 מתוך 8