ביטוח בריאות וסיעוד

מצב סיעודי הינו מצב מורכב ביותר לאדם הסיעודי ולסביבתו. מה הם המצבים בגינם אדם נחשב כסיעודי? באיזה גיל ניתן להיחשב כסיעודי? כמה זמן אפשר להיחשב במצב זה ועוד שאלות במאמר הבא

שמעתם, הציעו לכם, קרה משהו סביבכם או פשוט החלטתם שהגיע הזמן להפסיק לדחות את הנושא הכואב הזה? הצטרפות לביטוח בריאות יכולה להיות מייאשת, הרי עדיף להישאר בריאים ושמחים (וגם עשירים) מאשר חולים. קבלו חמישה גורמים שצריך לחשוב עליהם בעת הצטרפות לביטוח בריאות פרטי.

מרבית התאונות בימינו לא מסתיימות במוות אלא בפגיעות למיניהן. לעיתים ההחלמה מתאונה הינה ממושכת ויכולה לכלול שיקום או סיעוד. ביטוח תאונות אישיות נכנס לתוקף בתקופת קשה זו כדי להקל על המשפחה והסובבים. קראו כאן מה זה ביטוח תאונות אישיות? כמה זה עולה? כמה מקבלים חזרה מחברות הביטוח?

בסוף חודש ינואר 2016, יוכנסו פוליסות ביטוח בריאות חדשות ויבוטלו הישנות. מה ההבדלים בין הישנה לחדשה? האם יהיה ניתן לרכוש את הישנות בהמשך הדרך? קראו כאן את הנקודות המרכזיות .

תקופת ההריון והלידה, משלב התכנון ועד הימים הראשונים בבית, הינה תקופה ארוכה וקשה נפשית ופיזית. כיצד אפשר לעבור תקופה זו במקסימום שקט נפשי ומבלי לפשוט את הרגל?

כיצד משלבים נופש בחו"ל והריון - נשים בהריון וזוגות רבים רואים בתקופת ההריון, הזדמנות טובה לטוס לנופש בחו"ל לפני הרחבת המשפחה והצטרפותם למעגל ההורות התובעני. האם מותר לטוס בהריון? עד איזה שבוע מותר לטוס בהריון? ואיזה ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון מכסה טיסה בהריון ושהות בחו"ל לנשים בהריון?